Kilka dni temu z rana zaczęła mnie boleć dolna część kręgosłupa. Z godziny na godzinę ból się nasilał aż do momentu, gdy nie mogłam ani siedzieć ani stać bez bólu. Ból odczuwałam nawet przy najmniejszym ruchu. Na szczęście w tym dniu miałam zaplanowaną wizytę u Pani Kasi. Dzięki zastosowanej Terapii Bowena Pani Kasia dosłownie "postawiła mnie na nogi". Pierwszą poprawę poczułam już godzinę po wizycie, w kolejnych godzinach ból sukcesywnie mijał, a po kilku dniach po bólu zostało wspomnienie. Dodam, że nie pierwszy raz miałam problemy z bólem kręgosłupa - tylko poprzednim razem (gdy nie znałam jeszcze Pani Kasi) skończyło się zwolnieniem lekarskim i zastrzykami. Teraz wystarczyła Terapia Bowena - i ręce Pani Kasi. Szczerze polecam!


Magda


W moim przypadku terapia Bowena okazała się skutecznym sposobem na migrenowe bóle głowy. W trakcie sesji ból zastąpiły: przyjemny relaks i głęboki rozluźnienie. Obecnie dzięki terapii Bowena bóle głowy ustapiły. Jestem stałą pacjentką pani Kasi gdyż Terapia Bowena skutecznie wspiera mój organizm przy chorobie autoimmunologicznej takiej jak Hashimoto- uspokaja umysł, ciało i system immunologiczny.


Magda, 34lata


Mam problemy z kręgosłupem, które głównie są następstwem przebytych operacji stawów biodrowych. Bardzo cierpiałam nie mogłam siedzieć, spać....egzystowałam na lekach przeciwbólowych. O Pani Kasi powiedziała mi koleżanka z pracy. Poszłam ale na zasadzie przysłowia ,,tonący brzytwy się chwyta"...czyli nie bardzo wierzyłam, że w moim stanie jeszcze coś mi pomoże, tym bardzie , że z rehabilitacji korzystam stosując inne standardowe zabiegi. Pani Kasia jest wyjątkowa z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem czyni cuda !!!! już po drugim zabiegu czułam że mniej boli, a po następnych długo by pisać wróciła chęć do życia - Nie boli :))))) dzisiaj Kasiunia kochana zlikwidowała mi nawet obrzęki, które męczyły mnie od tygodnia bardzo dziękuję i już się od Pani nie odczepię pozdrawiam serdecznie 


Maria Kamińska


Serdecznie polecam. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona z efektów.


Ewelina Pawlak


Bardzo gorąco polecam wszystkim masaż wykonany przez te ,,cudowne ręce". Profesjonalnie, elegancko,przyjemnie, estetycznie. Wszystko na najwyższym poziomie. Wspaniały relaks podczas masażu świecą. Jeszcze raz dziękuję za włożony profesjonalizm.


Andżelika Stanisławska


Polecam wszystkim! Profesjonalnie i bardzo miło, szybkie efekty dzięki Terapii Bowena.


Kinga Hajduk


Do gabinetu Pani Katarzyny trafiłem po przeciążeniu mięśni, którego nabawiłem się na siłowni. Już po pierwszym masażu ból w niektórych miejscach ustąpił, natomiast całkowita poprawa - jak się okazało - była już tylko kwestią czasu. Ból ustąpił bez nawrotu po kilku zabiegach w ramach Terapii Bowena. Serdecznie polecam ze względu na bardzo profesjonalne podejście, szeroką wiedzę i rzetelność.


Łukasz Bachur


Terapia Bowena pomogła naszej wówczas 4 miesięcznej Hani. Zmagaliśmy się z refluksem, który powodował chlustające ulewania. Na pierwszą wizytę przyszliśmy, gdy Hania dodatkowo miała katar. Po pierwszym spotkaniu kataru nie było, po 4 skończyły się ulewania. Pomimo początkowo sceptycznego podejścia z naszej strony, teraz jesteśmy w stanie polecić każdemu terapię Bowena. A tym bardziej Panią Katarzynę, która charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta zarówno dorosłego jak i malutkiego. Z całego serca dziękujemy za pomoc i polecamy.


Anna i Grzegorz Wilkos


Pewnego dnia moja lewa noga spuchła przy kostce tak, że kostka stała się niewidoczna. Opuchlizna mnie nie bolała, ale odczuwałam jak noga mi ciąży zwłaszcza wchodząc po schodach. Już po pierwszym zabiegu czułam ulgę a po trzech zabiegach Bowena dolegliwości ustąpiły całkowicie.


Jolanta


Jeżeli chodzi o Terapię Bowena, zacząłem korzystać z niej w sierpniu 2014r. Miałem problemy z kolanami i nic mi nie pomagało. Lekarze proponowali operację. Chodziłem regularnie na Terpię Bowena i po 2 miesiącach kolana są jak nowe. Teraz korzystam regularnie z usługi ,,Strefa Masażu i Terapii Bowena ". Pomaga mi ona w regeneracji mojego organizmu, szczególnie po treningach Bjj, Submission i Crossfit.Po każdym zabiegu odczucia są nowe: lepsze samopoczucie, sen, więcej energii. Dlatego gorąco polecam salon Kasi - profesjonalne podejście do pacjenta.


Krzysztof 26 lat


Mam 60 lat i od dłuższego czasu borykałam się z bólami kręgosłupa szyjnego oraz bólami nóg, a w szczególności kolan. Rożne terapie pomagały tylko chwilowo aż znalazłam gabinet, w Szczecinie gdzie wykonuje się zabiegi metoda Bowena. Postanowiłam skorzystać z nadzieja na poprawę zdrowia. Pierwsza terapia okazała się skuteczna na tyle, ze ustąpiły bóle. Po tej terapii mogę normalnie funkcjonować. Skorzystałam z 5-ciu zabiegów, w milej atmosferze. Pani rehabilitantka bardzo mila a przede wszystkim skuteczna . Szczerze polecam wszystkim, którzy maja jakiekolwiek problem ze zdrowiem tym bardziej, ze cena jest również bardzo przystępna.


Henryka


Byłam przeziębiona, miałam trudności z oddychaniem czułam, że moje zatoki są zainfekowane, odczuwałam duży dyskomfort. Przyszłam na zabieg Bowena. Już wracając do domu po zabiegu odczułam dużą ulgę a po godzinie odetkał mi się całkowicie nos i zatoki. Mogłam wreszcie spokojnie oddychać bez pomocy leków.


Jola lat 53